Telefon 726 992 444

Mycie i dezynfekcja

Kategoria "Mycie i dezynfekcja" to niezbędna sekcja dla każdego piwowara domowego, który chce zapewnić higieniczne warunki produkcji swojego piwa. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów do mycia i dezynfekcji naczyń, butelek, kapsli i innych akcesoriów piwowarskich.

W ofercie posiadamy specjalne detergenty i środki dezynfekcyjne, takie jak nadwgęglan sodu, P.B.W., Star San, Chemipro Oxi i wiele innych. Każdy z tych produktów jest skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń i bakterii, a jednocześnie bezpieczny dla zdrowia i nie pozostawia nieprzyjemnych zapachów czy smaków.

W naszej kategorii "Mycie i dezynfekcja" znajdziesz także narzędzia ułatwiające proces czyszczenia i dezynfekcji, takie jak szczotki, płukanki czy wkładki do butelek. Dzięki naszym produktom możesz mieć pewność, że Twoje piwo będzie zawsze smaczne i wolne od zanieczyszczeń.

Mycie i dezynfekcja

Pamiętajcie, by dbać o mycie i dezynfekcja, ponieważ wpływa ona bezpośrednio na nasze zdrowie. Odpowiednia higiena powinna zapewnić dłuższy okres zdatności waszego piwa.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Telefon 726 992 444
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl